Цікаво, що тестувальник, який використовує мови, отримує на 30% більше. При цьому QA на Python заробляє на 10% менше, ніж на Java та JavaScript. Такий спеціаліст також має володіти https://wizardsdev.com/ навичками бюджетування та контролю за виконанням проєкту відповідно до його прорахованої вартості. Люблю людей, які попри свій досвід та знання «не спіймали зірку».

Проєктний менеджмент — це про ініціативність, емоційний інтелект і лідерство нового часу. Якщо ви ризикнете й почнете свій шлях у цьому напрямі, то отримаєте більше, ніж просто нову професію. Можна стверджувати, що галузь не є чинником, який впливає на розмір винагороди. Наприклад, розробники, зайняті у FinTech, мають такий самий рівень зарплат, як і колеги в GameDev. Як показало опитування, найпопулярнішою мовою програмування є JavaScript. На другому місці PHP – 15,2%, на третьому – C# (11,6%).

Проджект-менеджер: Старт Професії

Згодом ваша «ціна» на ринку зростатиме, і приблизно за three роки ви зможете отримувати 1800$. Початківець може отримувати 400 $, але брати участь у перспективному проєкті, що дасть йому в майбутньому більше профіту, ніж від рутинної роботи за 600 $. Вилка зарплат РМ-ів, за даними dou.ua, дуже широка — все залежить від досвіду та кваліфікації кандидата. У цей час можу гуляти, зустрічатися з друзями чи, наприклад, поїхати в Карпати. З часом я навчився відстежувати початок вигорання в себе. Якщо цей процес запустити, потім і тижня на відновлення буде недостатньо.

скільки заробляє Middle Project Manager

Найрозповсюдженіші серед проєктних менеджерів — це JIRA та Azure DevOps. Можна самостійно затестити ці програми чи пройти відповідний курс, наприклад Jira for newbies на Udemy. Більшість РМ (58%) розпочали кар’єру в ІТ недавно і працюють у сфері рік чи менше. Така ситуація характерна для ІТ загалом — частка тих, хто працює в галузі рік або менше, серед усіх ІТ-спеціалістів становить 57%. Що стосується бонусів, то найчастіше їх отримують HR, Marketing Manager та Sales Manager.

Хто Такий Веб-дизайнер, Чим Займається Та Як Ним Стати, Перспективи Професії

На такому самому рівні й медіана заробітку Data Analyst. За даними Djinni, медіанна зарплатня IT проєкт-менеджера в Україні складає $1400–2500 залежно від компанії, рівня, досвіду, знань і навичок проєктного менеджера. Для РМ із досвідом роботи в ІТ рік або менше медіанна зарплата становить $1400, 2–3 роки — $1900, 4+ — $2750 і більше.

Управлінці в будь-якій сфері — це люди, на плечах яких лежить відповідальність за ухвалення рішень. Тому коли на проєкті щось горить (терміни, ноутбук програміста, нерви замовника), роль Project Manager — гасити займистий об’єкт. Згідно з опитуванням DOU, 33% РМ оцінюють свій рівень володіння як «просунутий» (Advanced). Ще 48% РМ оцінили свій рівень англійської як вище середнього (Upper-Intermediate). Для Project Manager в IT необхідно також володіти англійською мовою як мінімум на рівні upper-intermediate.

Імовірно, це пов’язано з тим, що 30% заробітку рекрутерів становлять бонуси. Можливе зростання до Head of PMO (Project Management Officer) та COO (Chief Operating Officer). Head of PMO відповідальний за розробку та впровадження політик, процедур і стандартів управління проєктами в усій організації, щоб забезпечити однакову та ефективну доставку проєктів. А COO (операційний директор) займається питаннями контролю всіх процесів відповідно до бізнес-моделі організації.

Productman 20

Серед представників FinTech найбільше заробляють Software Engineer – $3000. Займаючись одночасно українським та міжнародним правом, юрист може заробляти більше, ніж якщо працюватиме лише в одному з напрямів. Медіанна зарплата таких фахівців становила $2260 (лише українське право — $900, лише міжнародне — $1800). Цікаво, що серед таких фахівців більше заробляють ті, для кого основною мовою обслуговування є англійська — $1200. Це вдвічі більше, ніж отримують колеги, що використовують у роботі українську та російську мови.

З іншого, відповідальність за результат і причетність до успіху. Можливість впровадити новий напрямок, канал чи ініціативу, запропонувати ідею нового продукту й зібрати команду, щоб бізнес заробив більше. Бюджет визначає прибуток та вартість проєкту для компанії. Будь-яке збільшення суми, необхідної для роботи, потрібно обґрунтувати замовнику, а прогноз прибутку потребує якісної, деталізованої аналітики. Project administration — це процес управління проєктами, що включає в себе їх планування, організацію та реалізацію для досягнення поставлених цілей з умовою дотримання встановлених часу та бюджету.

скільки заробляє Middle Project Manager

До неї входять план проєкту, техзавдання, структура роботи та документи щодо її оцінки. З кожною зміною варто оновлювати інформацію у файлах. Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби.

У Великих Компаніях Project Managers Отримують Більше, Ніж У Маленьких

Усі зарплати вказано в доларах США, після сплати податків («чистими»). Для оцінювання рівня зарплати в наших матеріалах ми використовуємо медіану. Представляємо черговий матеріал з циклу статей про зарплати — хто такі та скільки заробляють українські Project Managers. При цьому 44% не працюють з мовами програмування взагалі.

Матеріали з позначками «Новини компаній», «Анонси», «Акції», Middle Project Manager вакансії «Блоги» та PR публікуються на правах реклами.

Для «стажера» та «джуна» це як мінімум upper-intermediate. Для більш чіткого розуміння перспектив роботи Project Manager, пропонуємо ознайомитися із статистикою середнього рівня заробітної плати проджект менеджера в українських та закордонних компаніях. Серед M&A та Fundraising більше отримують спеціалісти з досвідом роботи від 3-4 років. При цьому в Junior-фахівців медіана зарплат становила $700, а в Senior — $2800. Максимальна винагорода серед респондентів цієї сфери — $5000. Згідно з результатами опитування, найбільше отримують General Manager та СТО.

Якщо ви не можете розповісти на зідзвоні, чим займається команда, та проговорити scope робіт — далі інтерв’ю з рекрутером ви не зайдете. Робота такого формату часто передбачає ненормований робочий графік, необхідність завжди бути на зв’язку, зустрічі з командою та замовниками поза офісом. В подібних умовах ризик швидкого емоційного вигорання — високий, тому важливо дійсно любити свою справу та вміти дотримуватися work-life steadiness. Загалом цю професію варто розглядати як надбання на все життя, адже навички проєктного менеджменту змінюють мислення та якісно впливають на бачення процесів у бізнесі та роботі.

скільки заробляє Middle Project Manager

У цьому блоці ми зіставили отримані нами зарплатні медіани за деякими професіями з іншими звітами в галузі. Працюючи в середньому eighty годин на місяць, фрилансери заробляють $550. IT Project Manager – це фахівець, який спеціалізується на управлінні проектами в галузі інформаційних технологій. Основною мовою комунікації та інструментом у їхній роботі є координація роботи з різними командами, забезпечення виконання завдань у встановлені терміни та досягнення цілей проекту. Взагалі, по бонусам все стало дуже персонально, й марно приходити до всіх менеджерів з одним універсальним набором. Комусь важливий вигляд з вікна офісу та зручність робочого місця, а комусь лише віддалена робота й оплата дорогого навчання.

За моїм досвідом, мінімальний рівень володіння англійською для PM’а — Upper-Intermediate (B2). З рівнем нижче буде важче працювати та буде багато відмов при пошуку роботи. Крім того, вам потрібно буде шукати проєкти, на яких ви не часто комунікуватимете із замовником, або бути асистентом старшого та досвідченішого РМ’а. Крім стандартних обов’язків менеджера проєкту, фахівець часто усуває розбіжності між думками членів команди, знає проблеми як співробітників, так і клієнтів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *